Розділення плати за природний газ

АвторAdmin

Розділення плати за природний газ

З 1 січня 2020 року на виконання постанови НКРЕКП  від 07.10.2019 року № 2080 віідбулося розділення плати за природний газ і кожний споживач сплачуватиме за постачання природного газу та за послуги розподілу окремими квитанціями.

Розділення плати за газ означає, що сума, яку сплачує абонент ТОВ «УМАНЬГАЗ ЗБУТ», зменшується на вартість послуги розподілу, що надає ПрАТ «УМАНЬГАЗ». Тариф на розподіл завжди був складовою вартості природного газу, але з січня 2020 року сплачується окремим рахунком.

Розрахунок за послугу розподілу природного газу, що надається ПрАТ «УМАНЬГАЗ», здійснюється виходячи з величини річної замовленої потужності об’єкта споживача та сплачується споживачем рівномірними частками протягом календарного року. Місячна вартість послуги розподілу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта побутового споживача на тариф, встановлений НКРЕКП для Оператора ГРМ (1,008 грн. за 1 куб. м в т. ч. ПДВ).

Щомісячний платіж за послуги розподілу за бажанням споживач може сплатити одним платежем наперед за кілька місяців, що надасть змогу зменшити свої витрати на комісії банків при проведені платежів.

Річна замовлена потужність по об’єкту газоспоживання визначається на газовий рік, виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу за період з 01 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року у відповідності до положень Кодексу ГРМ.

Розділення плати за природний газ відбулося на виконання постанови НКРЕКП  від 07.10.2019 року № 2080 , якою затверджено зміни до Типового договору розподілу природного газу, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2498.

Звертаємо Вашу увагу на те, що сплата за розподіл природного газу буде здійснюватися безпосередньо на рахунок ПрАТ «УМАНЬГАЗ» окремою квитанцією.

Контактний центр ПрАТ «УМАНЬГАЗ»:  4-84-96

Про автора

Admin administrator